Privaatsus

Teeme kõik, et kaitsta Exitsport.eu kasutajate andmeid. Kliendiandmete hoidmisel ja väljastamisel lähtume järgmistest tegevuspõhimõtetest: 

Isiklik informatsioon
Kui soovite saada Exitsport.eu kasutaja kontot, siis registreerumisel küsime teilt näiteks nime, meiliaadressi, telefoninumbrit jne. 
* Teie meiliaadressi kasutame ostutellimuste edastamiseks. 
* Me piirdume info kogumisel vähimaga, mida vajame klientide kvaliteetse teenindamise huvides. 
* Me ei avalikusta kliendiandmeid ühelegi kolmandale isikule, välja arvatud juhul, kui me oleme saanud selleks kliendi nõusoleku kas lepingus või muul viisil fikseerituna või kui seda nõutakse meilt seadusega. 
* Me püüame hoida kliendiandmeid täielikena, ajakohastena ning korrektsetena. 
* Exitsport.eu võimaldab muuta või teha parandusi oma isiklikes andmetes igal hetkel. Et seda teha, tuleb teil sisse logida ning minna MINU KONTO. Seal saate teha kõik vajalikud muudatused. 

Informatsioon kõigi Exitsport.eu külastajate kohta 
Põhiliselt kogume andmeid oma külastajate kohta üldiselt, näiteks: missugust lehekülge kõige rohkem külastatakse ja missugust kaupa kõige rohkem ostetakse. Kasutame sellist infot statistilistel eesmärkidel. See aitab meil välja selgitada, mis huvitab kliente kõige rohkem ja mis on nende jaoks vajalik. Tänu sellisele infole saame parandada oma teenuste kvaliteeti ja leida veelgi paremaid tooteid

Loading...